Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı

Televizyon kanallarından en önemli bölümlerden biride reji odasıdır. Reji odalarında birden çok görevli çalışır. Bu çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak için tv stüdyolarına ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Tv Stüdyosu Akustik Düzenlemeler

Reji odalarında birden çok monitörün çalışması ve yapılan çalışmaların izlenmesi nedeniyle ses karmaşaları olabilir. Bu ses karmaşaları ve çalışanların konstanrasyonu ve dikkatinin dağılmaması için ses yalıtımı yapılması gerekir. Ses yalıtımı yapılacak olan tv stüdyolarına duvar, zemin ve tavana uygulama yapılmaktadır.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Tv stüdyolarında duvar ve tavana ses kesici bariyerli süngerler kullanılırken; zeminde ise titreşim ve darbe emici mantarlı kauçuk, kaçuk levha kullanabilirsiniz. Bu ses yalıtım malzemeleri sesi %80 kadar kesen malzemelerdir. Dilerseniz akustik düzenleme yaparak; akustik kumaş paneller, oda kitleri, akustik süngerler, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

Akustik Tv Stüdyosu

Tv stüdyolarına ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapıldığı takdirde iş motivasyonu artar ve verimlilik alınır. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgelidir. Detalı bilgi ve iletişim için: 0216 693 15 25

Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı