Fotoğraf Stüdyosu Akustik Düzenleme

Fotoğraf çekmek çoğu insan için hobi olsada bazıları bunu meslek haline getirmiştir. Güzel ve özgün fotoğraflar çekebilmek için ortamın gerekli koşullara uygun dizayn edildikten sonra mutlaka ses yalıtımı veya akustik düzenleme yapılmalıdır.

Akustik Fotoğraf Stüdyosu

Fotoğraf çekmek dikkat işi gerektirdiği için ortamın sessiz bir ortam olması gerekir. Sessiz bir ortamda konsantre olunmuş bir şekilde çekilen resimler daha kaliteli ve başarılı sonuçlar verir. Fotoğraf stüdyolarında akustik düzenleme ve ses yalıtımı hizmetimiz mevcuttur.

Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı

Fotoğraf stüdyolarında tavan ve duvarlarda bariyerli ses yalıtım süngeri kullanıldığı takdirde %80’e varan ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Zeminde ise darbe ve titreşim emici kauçuk levha, mantarlı kauçuk kullanabilirsiniz. Akustik halı ve karo halılar ise zeminde kullanabileceğiniz ses emici halılardır. Dilerseniz kumaş kaplı panel, akustik sünger, tekno touch sünger, difüzor panel gibi çeşitli dekoratif ses yalıtım malzemeleri kullanarak akustik düzenleme yapabilirsiniz.

Akustik Düzenleme

Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır. Detaylı bilgi için : 0216 693 15 25

Profesyonel Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı