Home Cinema Dekoratif Akustik Sünger Uygulaması

Evinizde film, dizi keyfi yaşamak istiyorsanız; evinizdeki odalardan birine ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmanız gerekmektedir. Home cinemalarda akustik düzenleme yapıldığı takdirde odadan dışarıya ses gitmez ve dışardan içeriye ses gelmez. Apartman dairesi ise komşularınızın rahatsız olmaması için ses yalıtımı ve akustik düzenleme yaptırabilirsiniz.

Akustik Home Cinema

Home cinemalarda akustik düzenleme olarak dekoratif ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Home cinemalarda akustik amaçlı olarak kesik piramit, vicoustic flexi, akustik kumaş paneller, difüzor panel, akustik sünger, tekno touch sünger gibi akustik ürünler kullanabilirsiniz. Dekoratif yapısı sayesinde ortamda hoş bir görüntü oluşturur.

Ev Sineması Akustik Düzenleme

Home cinemalarda akustik düzenleme yapıldığı takdirde ortamdaki sesi düzenler; yankı, eko, uğultu, çınlama gibi istenmeyen sesleri engelleyebilirsiniz. Home cinemalarda akustik düzenlemeler size daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlar.

Home Cinema Ses Yalıtımı

Sesi %80 kesmek isterseniz duvar ve tavanlarda bariyerli süngerleri kullanabilirsiniz. Süngerin arasında kullanılan ses kesici bariyer sesi keser. Zeminde ise darbe ve titreşim önleyici mantarlı kauçuk, kauçuk levha kullanabilir; ya da akustik halı ve karo halı tercih edebilirsiniz.

Ev Sineması Akustik Ses Yalıtımı

Home cinemalarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmetimiz mevcuttur. Ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifakalıdır. Detaylı bilgi için: 0216 693 15 25