Ses Kesici Süngerpan

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Süngerpan

Ses Kesici Süngerpan

Süngerpanlar atık süngerlerin geri dönüşümünden elde edilir.Mükemmel titreşim ve darbe önleyici bir malzemedir.Parke ve şap altlarında, alçıpan aralarında çoğunlukla tercih edilir. 110-150-180 kg/m3 şeklinde 3 farkı yoğunluklarda üretilir. Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonunda üstün performans göstermektedir.Ağır kurşun bariyer ile kullanılabilir. Ağır kurşun bariyer ses kesici bir üründür. Bu ürün yüksek frekanslı sesleri önlemek amacıyla kullanılır.

Süngerpan Uygulaması

Süngerpan; sünger malzemelerinin küçük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkıştırılıp tekrar sünger haline getirilerek oluşturulan bu malzeme darbe emici olarak kullanılmaktadır. Süngerpan sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılır.

Süngerpan Ses Yalıtımı

Süngerpanlar düğün salonu, müzik odası, otel odası gibi birçok kullanım yeri vardır. Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve özellikle akustik ses düzenlemelerinde kullanır. Yüksek frekanslı sesleri izole etmede en iyi çözümlerden biridir. Kalınlığı 10 mm ve 50 mm arasında, yoğunluğu 100-150 dns arasında üretimi yapılmaktadır.

Ses Yalıtım Süngeri

Süngerpan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Ses Kesici Süngerpan Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.