Süngerpan

Ses Kesici Süngerpan

Süngerpanlar atık süngerlerin geri dönüşümünden elde edilir.Mükemmel titreşim ve darbe önleyici bir malzemedir.Parke ve şap altlarında, alçıpan aralarında çoğunlukla tercih edilir. 110-150-180 kg/m3 şeklinde 3 farkı yoğunluklarda üretilir. Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonunda üstün performans göstermektedir.Ağır kurşun bariyer ile kullanılabilir. Ağır kurşun bariyer ses kesici bir üründür. Bu ürün yüksek frekanslı sesleri önlemek amacıyla kullanılır.

Süngerpan Uygulaması

Süngerpan; sünger malzemelerinin küçük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkıştırılıp tekrar sünger haline getirilerek oluşturulan bu malzeme darbe emici olarak kullanılmaktadır. Süngerpan sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılır.

Süngerpan Ses Yalıtımı

Süngerpanlar düğün salonu, müzik odası, otel odası gibi birçok kullanım yeri vardır. Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve özellikle akustik ses düzenlemelerinde kullanır. Yüksek frekanslı sesleri izole etmede en iyi çözümlerden biridir. Kalınlığı 10 mm ve 50 mm arasında, yoğunluğu 100-150 dns arasında üretimi yapılmaktadır.

Ses Yalıtım Süngeri

Süngerpan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Ses Kesici Süngerpan Uygulaması