Dekoratif Special Piramit Sünger

Spesiyal piramit süngerler akustik süngerlerle aynı özellikte olup değişik formda üretim şeklidir. Alev almaz, yoğunluğu yüksek olduğundan dolayı yıpranmaz, kolay kolay zarar görmez yapıda ses yalıtımı sağlayan sünger çeşitidir. Genellikle akustik mekanlarda kullanılır.

Akustik Sünger

Special piramit süngerler ortam akustiğini oluşturur ve ortama dekoratif bir hava katar. Ortamdaki sesleri dengeler ve eko, yankı, bass, uğultu, çınlama gibi istenmeyen sesleri engeller.

Special Piramit Sünger

SPECİAL PİRAMİT SÜNGER

Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. I. sınıf akustik yanmaz ürün olup, yüksek frekanslı sesleri emebilir. Yoğunluk katsayısı ile kolay kolay yıpranmaz. Duvar ve tavanlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir.

Stüdyolarda Dekoratif Special Piramit Sünger

AKUSTİK SPECİAL PİRAMİT SES YALITIM SÜNGERİ

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.