Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandları açık levha bölme ve giydirme duvar yapımında çelik sac profillerin altına yapıştırılır.Hafif ara bölme duvar sistemlerinde kullanılan metal profiller sistem performansı için ses köprüleri meydana getiriyor.Bu nedenle ses yalıtım bantları ses köprülerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır.

Ses Yalıtım Bandı

”Profil-profil”, ”profil-alçıpan”, ”profil-tavan/duvar” gibi yüzeylerin tamamı alçıpan ses yalıtım bandı ile kaplanarak ses köprüleri engellenebilir.Alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında çelik sac profillerin altına yapıştırılır.Kendinden yapışkanlı olması sebebiyle arka tarafındaki sarı band çıkartılarak kolayca uygulanabilmektedir.

Ses Yalıtım Bandı Uygulanma Yerleri

10 m plaka boyutu, 5 mm kalınlığında, 50 mm genişliğinde olan bu ses yalıtım bandları insanların duyarlı olduğu frekans aralığında çok yüksek performans gösterebilmektedir.Performansından ödün vermeyen ses yalıtım bandları profillerde kullanılarak yüksek performans gösterir.

Ses Yalıtım Bandı Döşeme

Ses yalıtım bandı ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Ses Yalıtım Bandı Modelleri

Ses Yalıtım Bandı Etkisi