Masa Seperatörü

Masa seperatörü isminden de anlaşılacağı gibi gerçek anlamda bir masalar arası bölücü özelliğe sahiptir.Masa seperatörleri çalışanların sesten rahatsız olmasını önlemekle birlikte seslerin karışmasını engelleyerek çalışanların verimliliğini arttırmakta işe yarar.Masa seperatörleri sesin karışmasını önlemesinin yanı sıra dekoratif olarak da şık bir ortam sağlamaktadır.

Masa seperatörleri ortamda bulunan istenmeyen seslerin size ulaşmasını engelleyerek iş ortamında daha da verimlilik katar.İçinde cam , melamin ve kumaş panel uygulanmaktadır.Standart boyutları 40×80 mm olup istenilen ölçüdede yapılabilir.Üzerine kaplanan kumaş kaplı panel sayesinde ortamdaki sesleri emer ve ortama dekoratif bir hava katar.

Masa seperatörleri ofis, çağrı merkezi, call center gibi yerlerde kullanılarak iş ortamında verimlilik arttırır.Sıklıkla tercih edilen masa seperatörleri akustik ortam oluşumuna yarayarak ortamdaki istenmeyen seslerin duyulmasını engeller.

Ses yalıtımı malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalı ürünlerdir.Bunun gibi ses yalıtım malzemelerimizin satışı bulunmaktadır.İletişim için : 0232 373 25 35