Mantarlı Kauçuk Levha

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Mantarlı Kauçuk

Granül mantarların kauçuk ile karıştırılması sonucu üretilen bir malzemedir.Kauçuk mantar levhalar ses izolasyonunda çok yüksek performans sergileyerek kusursuza indirgemesi sonucunda inşaat alanında duvar, çatı ve zeminlerde tercih edilmektedir.Ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yaptığından dolayı makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılabilmektedir.

Mantarlı Kauçuk

Dilimlenmek ve soyulmak suretiyle istenilen boyutlarda üretilen kauçuk mantar levhalar, ham maddesi mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan işlenerek üretilmektedir.Kauçuk mantar levhalar ses yalıtım, vibrasyon, ve titreşim amacıyla bir çok kullanım alanına sahiptir.

Mantarlı Kauçuk Modelleri

Zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, darbe ve ısı emici olarak kullanılarak mükemmel bir ses yalıtımı sağlar.Parke, seramik ve birçok zemin kaplama malzemesinin altına ayak ve topuk seslerini önlemek amacıyla kullanılmaktadır.540x540 mm veya 1000x1000 mm boyutlarında, 30-50 mm kalınlığında boyutları vardır.

Mantarlı Kauçuk Uygulaması

Mantarlı kauçuk levha ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında bilgi almak / sipariş vermek için : 0232 373 25 35

Mantarlı Kauçuk Döşeme

Mantarlı kauçuk levha

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.