Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte

Yoğun titreşimli alanlar için, zeminlerde topuk sesi gibi titreşim problemlerinin çözümü için üretilen mantar şilte, mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantarından işlenerek elde edilmektedir.İzolasyonda kullanılan malzemeler büyük önem arz etmektedir.Sesin yoğunluğu ve şiddetine bağlı olarak kullanılan malzemeler değişmektedir.

Zemin Ses Yalıtımı

Mantar şilte blok ve silindirlerden dilimleme ve soyulma işlemi ile üretilen mantar rulo, darbe emiciliği bakımından yüksek bir performans sergilemesi onu darbe kaynaklı seslerin çözümlenmesinde kaliteli bir ürün haline getirmektedir.Özellikle inşaatlarda ses ve ısı yalıtımında sıklıkla kullanılan bir üründür.

Darbe ve Titreşim Emici Mantar Şilte

Mantar şilteyi zemin kaplamanın altına döşeyerek çok kaliteli bir ses yalıtım ve darbe izolasyonu elde edebilirsiniz.Asansör odası, müzik odası, ses kayıt odası, akustik oda, sinema salonu gibi birçok alanda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Mantar Şiltesi

Mantar şilte ve buna benzer birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Mantar Şilte Uygulaması