Kesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Sünger

Poliüretan adlı bir maddeden üretilen kesik piramit sünger ses problemlerini düzenlemede, ortamdaki akustikliği sağlamakta çok iyi sonuçlar sunmaktadır.Birinci kalite bir ses yalıtım süngeridir.Kesik piramit şeklinde olan bu süngerin yalnızca siyah renkte üretimi vardır.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Yoğunluğu 50 DNS , boyutları 50×50 cm , kalınlığı 40 mm olan kesik piramit süngeler, eko, çınlama, yankı gibi istenmeyen seslerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.Böylelikle ortamdaki yankı yalıtımı, ses düzenleme, akustik izolasyon gibi çalışmalarda uygulanması gayet işe yarayan akustik bir üründür.

Akustik Kesik Piramit

Akustik ses sorunlarının ortadan kaldırılması gerekilen ortamlarda kesik piramit süngerler kullanılabilir.Kesik piramit süngerler aks rapid adı verilen bir madde ile tavan ve duvarlara yapıştırılmaktadır. 3 kg ve 15 k boyutlarında satılan aks rapid, parmak rulo ile süngerin uygulanacağı yere sürülmektedir.Sürüldükten sonra sürülen yüzeye kesik piramit sünger yapıştırılır.Böylelikle ses yalıtımı uygulaması tamamlanmış olur.

Akustik Ses Düzenleyici Sünger

Poliüretandan üretilip 50 DNS , 50×50 cm boyutu , 40 mm kalınlığı ve siyah renkte imalatı sağlanmaktadır.Kesik piramit sünger ve diğer ses yalıtım süngerleri satışımız mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Stüdyo Akustik Kesik Piramit Uygulaması