Epdm Ses Bariyeri

Epdm ses bariyeri, titreşim kaynaklı ya da darbe kaynaklı ortaya çıkan gürültüyü izole etmek amacıyla kullanılan ve yüksek bir performans sergileyen ses izolasyon malzemesidir.Epdm ses bariyerleri, ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanmaktadır.İki akustik veya ses yalıtım süngeri arasına konularak uygulanır.

Epdm Ses Bariyeri

Takviyesiz ve esnek yapıdadır.Böylelikle bir noktadan bir noktaya hareket eden gürültü enerjisinin önüne engel oluştur.Akustik sünger veya ses kesici sünger ile birlikte uygulandığında en güçlü sesleri bile engelleyebilmektedir.İstenilen boyutta üretilebilir.Rulo veya plaka olarak temin edilebilir bir malzemedir.

Epdm Ses Bariyeri Yapımı

Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jenaratör, tekne yalıtımı gibi birçok ses yalıtımı gereken noktalarda uygulanabilmektedir.1000 mm genişlikte 35-15 yumurta profilli, Epdm ağır bariyer katmanlı imal edilebilmektedir.Ses yalıtımının gücünü arttırmak için labirent,yumurta,special gibi profiller de üretilmektedir.

Epdm Ses Bariyeri Uygulaması

Epdm ses bariyeri ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.Ürünler hakkında detaylı bilgi için : 0232 373 25 35

Epdm Ses Bariyeri Döşeme

Epdm Ses Bariyeri İzolasyonu