Bass Küpü

Akustik bass küpü , küp şeklinde farklı boyutlarda poliüretan maddesinden üretilmektedir.Bass kırıcı özellikte olan bu ürün ortamdaki bass seslerini kontrol eder.Ses düzenler ve ortamdaki bass seslerini kırar.Yankılanma, çınlama, eko gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır.İki duvar ile tavanların birleştiği yerlerde kullanılır.Duvarın bitişiğindeki bölgelerde seslerin araya kaçmasına engel olur.

Akustik Bass Küpü

Bass küpünün boyutları 40x40x40 , 30x30x30 , 20x20x20 ve 10x10x10 cm olarak dört farklı şekili bulunmaktadır.Bass küpleri siyah renkte üretilmesine rağmen zevkinize göre istediğiniz renge boyayabilmenize imkan sunmaktadır.Diğer akustik küplerle sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Bass Kırıcı Küp

Bass küpü diğer adıyla bass kapanı, bass seslerini kırmak amacıyla üretildiği için kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev stüdyosu,radyo stüdyosu gibi birçok alanda sık bir şekilde kullanılmaktadır.Bass küplerinin ısıya dayanıklılık, yanmazlık gibi özelliği yoktur.

Köşe Bass Küpü

Bass küpü ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur böylelikle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Bass Küpü Ses Düzenleyici

Akustik Bass Küpü