Basotect Yüzer Tavan

Basotect yüzer tavan mekanlardaki eko, çınlama, yankılanma gibi ses problemlerini çözümler.Mekanlardaki akustik düzeni sağlayabilmek için tavanlarda kullanılan melamin türü bir köpüktür.Basotect yüzer tavan özel aparatıyla tavana asılarak kullanılmaktadır.Uygulandığı mekana şık bir görüntü sağlayarak ayrı bir hava katar.

Basotect Yüzer Tavan Uygulaması

Yanmazlık ve antibakteriyellik özelliği vardır böylelikle erimez ve damlacık oluşturmaz.Üretilirken herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır.Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür.Beyaz ve gri renk seçenekleri mevcut olsa da boyanabilir özelliği sayesinde kişi renk ve zevkine göre istediğiniz renge boyanabilir.

Stüdyo Yüzer Tavan Uygulaması

Basotect yüzer tavanlar çağrı merkezleri, alışveriş merkezleri, iş yerlerinde sıklıkla kullanılan melamin sünger olan bir üründür.Standart kalınlıkları 20 mm – 40 mm dir.Yapısında cam yünü bulunmaktadır.Ses karışıklığı veya yankı için birebir çözüm olan basotect yüzer tavan satışlarımız mevcuttur.

Yüzer Tavan Uygulaması

Basotect yüzer tavan vede birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Basotect Yüzer Tavan

Yankı Kesici Yüzer Tavan