Basotect Special Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Special Sünger

Bir melamin sünger çeşidi olan basotect special sünger açık gözenekli yapısı sayesinde yanmaz, alev almaz bir özellik gösterir.Orta derecedeki seslerin oluşumuna izin vermeyen basotect special süngerlerin içindeki kimyasal maddeler zararlı atık oluşturmaz ve zehirli gaz oluşturmamaktadır.

Basotect Special Sünger

Antibakteriyel özellikte olan basotect special süngerler çok kolay bir şekilde temizlenebilir.Yüzey yapısındaki şekilleri sayesinde akustiklik performansı artan basotect special süngerler yüksek sesli yerlerde yani jeneratör, kompresör kabininde, sanayi makinelerinde, otomotiv sektöründe motor seslerini yalıtım için kullanılabilir.

Basotect Ses Yalıtım Süngeri

Boyları 500x1250 mm ile 1000x1000 mm plaka şekilindeki basotect special süngerler 30-40-50 mm kalınlığı standartlarına göre üretilmektedir.Kendinden yapışkanlı modelleride bulunmaktadır.Basotect special süngerler hafif ve çok kullanışlı olmasıyla beraber arasına kauçuk bariyer yerleştirilerek ses geçiş kaybı sağlanır böylelikle performansı arttırılımış olur.

Basotect Special Sünger

Basotect special sünger ve diğer birçok ses yalıtım malzemelerinin satışı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.Ürünler hakkında bilgi almak / şipariş vermek için iletişim : 0232 373 25 35

Basotect Special Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Basotect Special Sünger

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.