Basotect Silindir Sünger

Diğer adıyla melamin silindir sünger olan basotect silindir sünger, köpükten üretilen bir sünger çeşididir.Sesleri emerek mekanda yankı, eko, çınlama gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır.Ortamın akustiğini oluşturur.Bu sebeplerden dolayı sese kaliteli bir özellik ekler.

Dekoratif Basotect Silindir Sünger

Yanmazlık özelliği olan basotect silindir süngerlerin antibakteriyel özelliği de vardır.Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve kolayca temizlenebilir.Sade ve şık bir görüntüsü olması sebebiyle dekoratif amaçlıda kullanılabilir.Şekli ve renkleri her ortama uygundur.Gri ve beyaz renkleri mevcuttur fakat boyanabilir özellikte olduğundan dolayı tarzınıza ve zevkinize göre boyanabilir durumdadır.

Tavan Basotect Silindir Sünger

Basotect silindir süngerler sade ve şık yapısıyla her alanda kullanılabilir.Örneğin ofis, çağrı merkezi, spor salonu, eğlence mekanları gibi birçok alanda kullanıma uygundur.Mekanınıza uygun istenilen boyutlarda üretilebilmektedir.Tavana özel aparatıyla asılarak kullanılabilir.

Basotect Silindir Sünger

Basotect silindir sünger ve birçok ses yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ürünlerimizin ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Basotect Silindir Sünger Modeli

Asma Basotect Silindir Sünger