Basotect Silindir Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Silindir Sünger

 Diğer adıyla melamin silindir sünger olan basotect silindir sünger, köpükten üretilen bir sünger çeşididir.Sesleri emerek mekanda yankı, eko, çınlama gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır.Ortamın akustiğini oluşturur.Bu sebeplerden dolayı sese kaliteli bir özellik ekler.

Dekoratif Basotect Silindir Sünger

Yanmazlık özelliği olan basotect silindir süngerlerin antibakteriyel özelliği de vardır.Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve kolayca temizlenebilir.Sade ve şık bir görüntüsü olması sebebiyle dekoratif amaçlıda kullanılabilir.Şekli ve renkleri her ortama uygundur.Gri ve beyaz renkleri mevcuttur fakat boyanabilir özellikte olduğundan dolayı tarzınıza ve zevkinize göre boyanabilir durumdadır.

Tavan Basotect Silindir Sünger

Basotect silindir süngerler sade ve şık yapısıyla her alanda kullanılabilir.Örneğin ofis, çağrı merkezi, spor salonu, eğlence mekanları gibi birçok alanda kullanıma uygundur.Mekanınıza uygun istenilen boyutlarda üretilebilmektedir.Tavana özel aparatıyla asılarak kullanılabilir.

Basotect Silindir Sünger

Basotect silindir sünger ve birçok ses yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ürünlerimizin ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Basotect Silindir Sünger Modeli

Asma Basotect Silindir Sünger

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.