Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yaramaktadır.Basotect piramit süngerler sık iç içe yapısının avantajıyla birlikte ses yalıtımını ve akustik düzenlemeyi sağlar.

Stüdyo Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit süngerler melamin köpüğü sayesinde yanmaz özellik gösterir ve beyaz ve gri renkte modelleri bulunmaktadır.Yanmaz melamin süngerlerden biri olan basotect piramit süngerler yüksek ses yutma değerine sahiptir.Yanmaz ve hafif olmasının yanında yüksek ve alçak seslerde kaliteli bir ses performansı sağlar.

Müzik Odası Basotect Piramit Sünger Uygulaması

Hafif ve esnek bir malzeme olan basotect piramit süngerler leke tutmaz, rutubet ve nemden etkilenmemektedir. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmesi dışında kendinden yapışkanlı türleride vardır.Basotect piramit süngerler okul, konferans salonu, kafeterya gibi birçok alanda kullanıma açıktır.

Basotect Piramit Sünger Uygulaması

Basotect piramit sünger ve diğer birçok ısı yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır.Bunun gibi ve diğer ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger