Basotect Düz Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Düz Sünger

Yüzeyinde hiçbir şekil bulunmayan basotect düz sünger yanmaz özellikte olup antibakteriyel özelliği vardır.Akustik sünger çeşitlerinden birtanesi olup ses izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.Melamin köpükten üretilmiştir.

Stüdyo Basotect Düz Sünger Uygulaması

Uygulandığı ortamda ses problemleri oluşturmaz, eko,yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerleri önler.Mekanlar arası ses geçişlerini minimuma indirerek kaliteli bir ses ortamı hazırlar.Melamin süngerden üretilen basotect düz sünger, yanmazlık özelliği ve antibakteriyellik özelliği vardır.Tek başına uygulandığında yankı gibi etmenleri ortadan kaldırır fakat ses yalıtımında tek başına yüksek bir performans sağlamadığından dolayı bariyerli modeli tercih edilmelidir.Bariyerli basotect düz sünger yüksek gürültüleri izole edebilir.

Tavan Basotect Sünger Uygulaması

Mekanlar arası seslerin geçişlerini kayıba uğratır.Bakteri üretmez yapısından dolayı hastane ve okullarda sıklıkla kullanılmaktadır.Renkleri beyaz ve gridir lakin boyanabilir özelliğinden dolayı zevkinize ve tarzınıza göre istediğiniz renge boyanabilir durumdadır.Hastane, okul, ofis, çağrı merkezi, eğlence merkezi, stüdyo, konferans gibi birçok alanlarda kullanılabilir.50x125 cm boyutlarında, 10-20-30-40-50 mm kalınlıklarında modelleri vardır.

Müzik Odası Basotect Düz Sünger Uygulaması

Basotect düz sünger ve diğer birçok ses yalıtım malzemelerinin satışı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur.Bunun gibi birçok ürün hakkında bilgi almak için : 0232 373 25 35

Melamin Düz Sünger Uygulaması

Tavan Melamin Sünger Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.