Bariyerli Süngerpan

Bariyerli Süngerpan

Bariyerli süngerpan epdm ses bariyeri ile süngerpan adlı malzemenin birleşiminden oluşmuş bir ürün çeşididir.Bariyerli süngerpan, ciddi oranda ses yalıtımı gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.İki süngerpan arasına bariyer konularak elde edilen bu malzeme kapalı gözenekleri sayesinde ısı yalıtımı oldukça yüksek bir malzemedir.

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli süngerpan 110-180 dns arasında üretilebilen sesin yoğunluğuna bağlı olarak sesi yüksek ölçüde kesen bir üründür.Süngerpan ile epdm ses bariyeri birlikte kullanımı sonucunda %90 oranında ses kesimi sağlamaktadır.Otomotiv sektöründe tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor sektöründe de güneş minderi olarak kullanılmaktadır.

Ses Kesici Sünger

Sesin yoğun olduğu yerlerde sesi kesmek amacıyla kullanılan bariyerli süngerpanlar duvar, tavan ve zeminde farklı yoğunluklarda çeşitleri mevcuttur.Bariyer dediğimiz aslında ham maddesi kauçuk olan pvc dir.Tek başına da kullanılabilir ve güçlü bir ses izolasyonu ürünüdür.

Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli süngerpan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Ses Emici Süngerpan