Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Süngerler

Bariyerli akustik süngerler yanmaz poliüretan altındaki kurşun bariyerler sayesinde ses emişini üst düzeye çıkarır.Yutum kabiliyetini arttırmak için labirent, special, yumurta gibi profillerde üretilebilir.Sesin türü ve şiddetine göre poliüretan ile çeşitli varyasyonlar üretilebilir.

Stüdyo Bariyerli Piramit Sünger Uygulaması

Bariyerli ses yalıtım süngerleri çok yüksek frekanslı seslerin izole edilmesinde kullanılan güçlü bir izolasyon malzemesidir.Sesin yalıtım kalitesi süngerin kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.Bondex sünger kullanılırsa daha iyi bir izolasyon malzemesi elde edilebilir.

Yumurta Formlu Bariyerli Sünger

Tekne yalıtımı, sinema, konser, toplantı salonu gibi birçok ses yalıtımı gerektiren alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.Ses iletim kaybı sağlamak için ses iletim engelleyici Epdm bariyer ile lamine edilebilmektedir.

Bariyerli Labirent Sünger Uygulaması

Bariyerli akustik sünger ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeri mevcuttur.Ürünler hakında detaylı bilgi almak / sipariş vermek için : 0232 373 25 35

Radyo Odası Bariyerli Special Sünger Uygulaması