Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag sünger akustik ürünler arasında yer alıp esnek bir üründür.Akustik çözümleme için üretilen akustik zigzag süngerler dekoratif bir görünüme de sahiptir.Uygulandığı ortama desenleri sayesinde şık bir hava katar.

Akustik Zigzag Sünger

Sesin Kaliteli duyulmasını, ortamdaki ekoyu kaldırmayı, yankıyı önlemek, akustik ses sağlamak için üretilen akustik zigzag süngerler ses yalıtımı ve birçok istenmeyen seslerin ortadan kaldırılmasında ideal bir üründür.Akustik sesi düzenleme işleminde yüksek performans alınabilen bir malzemedir.

Stüdyo Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag süngerler poliüretan dan üretilip boyutları 30×30 cm ve 50×50 cm dir.Kalınlıkları 30 mm ve 40 mm dir.Siyah renkte üretilip yanmazlık özelliği yoktur.Siyah renkte üretimi mevcuttur fakat sprey boya ile zevkinize göre istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Vocal Odası Akustik Zigzag Sünger Uygulaması

Yanmazlık özelliği bulunmamasından dolayı ısıya fazla dayanamaz lakin ısıya dayanıklı akustik sünger arıyorsanız diğer akustik sünger modellerimizi tercih edebilirsiniz.Akustik zigzag sünger ve diğer ısı yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Zigzag Sünger Uygulaması

Ses Kayıt Odası Zigzag Sünger Uygulaması