Delikli Ahşap Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Delikli Ahşap Panel

Delikli ahşap paneller , üzerinde delikleri olan bu ahşap panel kapalı ortamda gürültüyü emen , kaliteli bir ses ortamı sağlayan ürünlerdir.

Delikli Ahşap Panel

Delikli ahşap paneller üzerindeki delikler sayesinde akustik özellik gösterir ve üzerindeki delik sayısı ne kadar artarsa akustiklik özelliğide o kadar artar.

Delikli Ahşap Panel Modelleri

Delikli ahşap paneller soundtex ile ek bir özellik kazanıp yankı yansıtma özelliğine sahiptir.Bu özellik sayesinde ortamdaki yankı bu ahşap panellere çarpıp ısı enerjisi olarak geri dönmektedir.

Renkli Delikli Ahşap Paneller

İyi bir ses emisyonuna sahip olan delikli ahşap paneller tam delik ve kademeli delik olmak üzere 2 çeşidi vardır.Tam delikli paneller malzemenin kalınlığı kadar delinir , kademeli delikli paneller ise iki taraftan delinerek çift odalı akustik panel haline gelir .

Ahşap Delikli Panel Uygulaması

MDF ve Msf/Lam ahşap olarak üretilen delikli paneller ; tiyatro , sinema salonu , okul gibi alanlarda iyi bir ses emisyonu sağlamaktadır.

Bu ve diğer ses yalıtım malzemelerinin satışı bulunmaktadır.İletişim için : 0232 373 25 35

Ahşap Panel Kullanım Alanları

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.