Akustik Kapı

Akustik kapılar mevcut odadaki sesin içeriye girmemesi yapılan bu kapılar ortamdaki sesi dengeler.Dışarıdaki sesin içeriye, içerideki sesin ise dışarıya çıkmasını önler.Akustik kapılar içerisi güçlü yalıtım malzemesinden oluşmaktadır.Bu kapıların içerisinde preslenmiş izolasyon süngeri ve ses bariyeri vardır.

Akustik Yapı

Kapıların içerisindeki preslenmiş izolasyon süngeri ve ses bariyerinden dolayı stüdyo, sinema salonları, konferans salonları, ev gibi ortamlarda kullanılır.Ahşap akustik panel kaplı salon kapılarının düz panel malzemelerden yapıldığı zaman ses yansıtıcı özellik gösterdiğinden dolayı sesin kalitesini belli bir oranda bozar.

Renkli Akustik Kapı

Kapıların iki yüzü de akustik olabilceği gibi , tek bir yüzü de düz veya kumaş kaplı panel olarak üretilebilmektedir.Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun bir şekilde üretilebilmektedir.

Akustik Kapı Modelleri

Ahşap akustik kapı ve diğer ses yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Kapı Uygulaması

Ahşap Akustik Kapı