Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör paneller ahşaptan üretilen ses yalıtım panelleridir.Tamamen doğal olan difüzör paneller özel ahşaptan üretilmektedir.Ortamdaki eko, yankı gibi sesleri engellemekle kalmayıp dekoratif bir görüntüsü olan akustik difüzör paneller dekoratif amaçlıda kullanılabilir.İstenilen renklerde üretimi mevcuttur.

Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör panellerin ses emme katsayısı çok yüksek olup panele çarpan ses dalgaları geri parçalanmasını sağlamasıyla yüksek kaliteli ses yayılımı sağlamaktadır.Bu nedenle küçük odalarda uygulanması popüler bir üründür.

Akustik Difüzör Panel Modelleri

Akustik difüzör paneller değişik çeşitlerde üretilebilmektedir.Yapısı gereği sesi çok iyi emme özelliğine sahiptir.Akustik difüzör paneller 55×55 veya 60×60 cm şeklinde üretilmektedir.Sesi çok kaliteli bir şekilde yansıttığı için genellikle müzik odaları, stüdyo, ev gibi mekanlarda kullanılmaktadır vede oldukça popülerdir.

Renkli Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör panel ve diğer ses yalıtım malzemeleri ürünlerimizin satışı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Difüzör Panel Uygulaması

Akustik Difüzör Panel Stüdyo