Akustik Baffle

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Baffle

Akustik baffle, işletmelerdeki çıkan yüksek sesi emerek daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş verimliliğinin artmasını sağlar.Akustik baffle, ses yalıtımı sağlamakla beraber dekoratif olarak ortama şıklık sağlayan düzenleme panelleridir.Ortamdaki ses, gürültü, eko, yankı gibi negatif etmenleri kaldırarak çalışmalarda sağlıklı bir ortam hazırlar.Akustik bafflelarda renk seçeneği mevcut olarak zevkinize göre iş ortamınızı hazırlayabilirsiniz.

Dekoratif Akustik Baffle

Akustik baffleların toplantı salonu, konferans salonu, yemekhane, müzik odaları, çağrı merkezleri gibi birçok ortamda yani ses yankılanmasının sorun olduğu alanlarda kullanılır.Dekoratif görünümü sayesinde ortamınıza şıklık katar ve istediğiniz renkte ve formatta imal edilebilir bunun yanı sıra isterseniz renk kombinasyonları ile de imal edilebilir.

Akustik Baffle

Yapısında özel cam yünü bulunmakta ve dış yüzeyinde renkli akustik bir kumaş bulunmaktadır.Bu akustik kumaş alev geciktirici özellikle olup zevkinize göre istediğiniz renkte imal edilebilir.Ses sorunlarınında renkli bir çözüm sağlayan akustik bafflelar ortamınıza şıklık katacaktır.

Akustik Baffle

Ses kesici panelleri sayesinde duvarlara çarpan sesler ısı enerjisi olarak geri döner ve yansıyan ses enerjisini büyük ölçüde azaltmaktadır.Standart ebatları 40x50 mm olup ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcut olan sertifikalı ürünlerimizdir.Satışlarımız mevcuttur detaylı bilgi almak için : 0232 373 25 35

Akustik Baffle Uygulaması

Akustik Baffle Kullanım Alanı

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.