Sunday June 25, 2017
Register

Akustik Yansıtıcı panellerin kullanımı genelde sinema salonlarında gelen sesin dağılmadan yansıması ve kalitesini bozmadan bu işlemi sağlamaktır. Bu panellerde işlem sadece salon tarafından yapılır. Yansıtıcı modeller derzli ve delikli olarak ikiye ayrılırlar. Arkasında delik olmadığı için sesi soğurmaz, bir miktarını yutarak sesin doğru yöne kaliteli şekilde yansımasını sağlar.

Akustik Yansıtıcı Panel

AKUSTİK YANSITICI PANELLER
Arkasında delik olmadığı için sesi soğurmaz, bir miktarını yutarak sesin doğru yöne kaliteli şekilde yansımasını sağlar. Delikli ahşap panelin üzerine belirli aks aralıkları ile deliklerin açılması ile akustiklik özellik kazanan panellerdir.

{gallery}yansitici-panel{/gallery}

YANKI YANSITICI PANELLER
Derzli ve delikli olmak üzere iki model yansıtıcı vardır. Arkasında delik olmadığından sesi soğurmaz, sesin bir kısmını yutarak sesin doğru yöne ve kaliteli şekilde yansımasını sağlar. Bu paneller üzerinde yer alan delik çapı ve delik sayısı, panellerin perforasyon oranını yani akustik özelliğini belirler. Her panelin arkasında yer alan Soundtex marka akustik bez bulunmaktadır.

{gallery}yansitici-panel-1{/gallery}

AKUSTİK PANELLER- YANKI YANSITICI PANELLER - DUVAR PANELLERİ - AHŞAP PANEL

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.