Sunday June 25, 2017
Register

Akustik Yumurta Sünger; Yumurta kutusu tipinde ses yalıtım ve akustik düzenleme süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit yumurta sünger fiyatı ucuzdur.

Yanmaz Yumurta Sünger

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Yumurta formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Yumurta Sünger akustik uygulama detayı: selülozik reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile fırça ile yapıştırıcı sürülüp yapıştırılır.

 {gallery}yumurta-sunger{/gallery}

YUMURTA SES YALITIM SÜNGERİ
Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.

 {gallery}yumurta-sunger-1{/gallery}

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER - YANMAZ VİYOL SÜNGER - YUMURTA SÜNGER FİYATLARI

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.