Sunday June 25, 2017
Register

Kare Flexi Panel A50 Ses Yalıtım Süngerleri tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz. Sprey boya ile kolayca üzerine püskürtme yapılıp istenilen renkte kare sünger elde edilebilir.

vicoustic kare flexi a50 sünger

VİCOUSTİC KARE FLEXİ A50 PANEL

Flexi Akustik Kare Süngerler, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Kare Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır.

{gallery}vicoustic-sunger{/gallery}

AKUSTİK KARE FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Kare Flexi A50 Süngeri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Kare Flexi A50 Süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır. Özel solid yapıştırıcısı ile uzun ömürlü bir uygulama sağlayabilirsiniz.

{gallery}vicoustic-sunger-1{/gallery}

VİCOUSTİC FLEXİ A50 PANEL - KARE FLEXİ SÜNGER - AKUSTİK SÜNGER - SES DÜZENLEYİCİ SÜNGER

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.