Sunday June 25, 2017
Register

Melamin süngerler melamin köpükten imal edilen ses yalıtımı sağlayan akustik sünger çeşitidir. Düşük yoğunluk ile üstün ses yutum katsayısına sahip ürünlerdir. Yüksek alev almazlık performansı ile antibakteriyel özelliklidir. Hastane, okul gibi mekanlarda sıklıkla kullanılmakla birlikte akustik süngerlere renk alternatifi olabillir.

melamin sünger

MELAMİN BASOTECT SÜNGER

Gri ve beyaz renklerde olup piramit,labirent,yumurta veya spesiyal formlarda üretilebilirler. Diğer akustik süngerlerden farkı melamin köpüktür ve antibakteriyeldir ses yutum katsayısı daha yüksektir. Profesyonel akustik mekanlarda kullanılırlar.

{gallery}melamin{/gallery}

MELAMİN SES YALITIM SÜNGERİ

Melamin sünger, herhangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave etmeden mükemmel bir yanmazlık özelliği gösterir. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarında (-180oC den 200oC ye hatta 240oC ye kadar) çalışabilir. Mükemmel akustik özellikleri,güvenli yanmazlık karakteristiği ve düşük ağırlık nedeniyle tren yolu taşımacılığında vagon,deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır.

{gallery}melamin-1{/gallery}

MELAMİN SÜNGER - AKUSTİK SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERİ - AKUSTİK YALITIM SÜNGERİ - YANMAZ VE ANTİBAKTERİYEL SÜNGER

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.