Sunday June 25, 2017
Register

Yüzeyi labirent formlu akustik ses yalıtımı sağlayan sünger çeşitidir. Üstün ses yutum performansı ile akustik mekanlarda çok sık kullanılan ses yalıtım süngeridir. Bariyer dediğimiz epdm ses yalıtım bariyeri ile birlikte kullanılırsa ayrıca ses kesici performans sağlamaktadır.

labirent akustik sünger

LABİRENT AKUSTİK SÜNGER

Labirent şeklinde akustik ses yalıtım süngeri uygulaması gayet basit olan I. sınıf yanmazlık  ve kalite belgeli üründür. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri mevcut olup uzun ömürlü bir uygulama için solid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliktedir sadece şekli değişiktir yüksek ses yutum kabiletli ses yalıtım süngeridir.

{gallery}labirent-sunger{/gallery}

LABİRENT SES YALITIM SÜNGERİ

Yanmaz akustik yumurta süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Antibakteriyel ve renk seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ambar veya kargo yoluyla sizlere ulaştırdığımız ürünleri kendinizde gelip teslim alabilirsiniz.

 {gallery}labirent-sunger-1{/gallery}

LABİRENT SÜNGER - AKUSTİK YANMAZ LABİRENT SÜNGER - LABİRENT SES YALITIM SÜNGERLERİ - AKUSTİK SÜNGER

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.