Sunday June 25, 2017
Register

Bondex süngerler atık süngerlerin tekrar sıkıca birleştirilmesi ile üretilen özel yapım ses izolasyon süngerleridir. 180 Dansite m3 yoğunluğa kadar dahi üretilebilir ki buda süngerin aşırı sertleşmesi demektir, bu seviyedeki süngerler üstün ses izolasyonu performansı sağlarlar.

bondex sünger

BONDEX SES KESİCİ SÜNGERPAN

Bondex süngerler duvarlar zemin ve tavana uygulanabilir. Yüksek yoğunluğu sayesinde yüksek gürültü ve sesleri kesebilir. Ancak ne kadar yüksek yoğunluklu ve kalın sünger kullanırsanız ses kesme yüzde oranı artacaktır. Bondex süngerler zemine uygulandığında titreşimli sesleri kesmek amaçlıda kullanılabilirler.

 {gallery}bondex{/gallery}

REBONDED BONDEX SES İZOLASYON SÜNGERİ

Kesilmesi istenen sesin şiddeti desibel cinsinden yüksek ise bondex süngerler tek başına yeterli olmayabilir. Bu gibi durumlarda iki bondex süngerin arasına epdm ağır kurşun bariyer uygulanır. Bariyer üstün ses kesici bir ses yalıtım malzemesidir. İki ürün birlikte uygulandığında malzeme yoğunluk kalınlığına göre yine %80 %100 arası bir sesi kesebilirsiniz. Bondex sünger ile istenmeyen seslere son.

{gallery}bondex-2{/gallery}

BONDEX SÜNGER - SES İZOLASYON SÜNGERİ - SÜNGERPAN - REBONDED BONDEX - ECHOBONE BONDEKS SÜNGERPAN

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.