Sunday June 25, 2017
Register

Bass trap süngerler kullanacağınız mekanlarda köşelerde bass seslerini kırıcı olarak yerleştirilmektedir.Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Bass küpü dediğimiz küp sünger ile birliktede kullanılır görselleri aşağıda yer almaktadır.

bass trap sünger

BASS TRAP
Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Yanmaz değillerdir ancak alev geciktirici özellikleri bulunmaktadır. Yüksek frekanstaki bass seslerini kırmak ses geçişini engellemek amacıyla kullanılmaktadır.

{gallery}bass-trap{/gallery}

BASS TRAP KÖŞE BASS KIRICI SÜNGER
Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Bass Trap köşe süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.

{gallery}bass-trap-1{/gallery}

BASS TRAP SÜNGER - KÖŞE BASS SESLERİ KIRICI SÜNGER - BASS KÖŞE SES TUZAĞU SÜNGERİ

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.