Sunday June 25, 2017
Register

Ses yalıtımı sağlayan sünger, kauçuk gibi malzemelerin satış ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz. Bir kısmının amaçları var olan tüm sesleri azaltarak rahatsız edici özelliklerini ortadan yok etmesidir. Ses yalıtım malzemesi kendine öz özellikleri kullanarak uygulanan alanlarının da belirlenmesini sağlar. Bir çok yerde sesin rahatsız edici olması da bu sayede engellenebilmektedir.

ses yalıtım malzemeleri

SES KESİCİ YALITIM MALZEMELERİ

Sesin olumsuz etkilerini azatmak için ses yalıtım malzemeleri mutlaka gereklidir. Hiç bir ses tam olarak engellenemez ancak azaltılabilir. Bu nedenle de yalıtım yapılması giderek önem kazanan bir durumdur. Hem çevresel nedenlerle hem de sağlık nedenleri ile birçok yerde ses yalıtımı yapıldığı görebilirsiniz. Buradaki amaç sesin yok edilmesi değil en aza indirgenmesidir. Birçok yerde uygulanan bu çalışmalar daha verimli ve sağlıklı ortamların sağlanması için de gereklidir.

{gallery}ses-yalitim-malzemeleri{/gallery} 

AKUSTİK YALITIM MALZEMELERİ

Akustik yalıtım malzemeleri, akustik ortamlarda ses kalitesini arttırmaya yönelik yapılan uygulamalarda kullanılan ürünlerdir. Genellikle sünger ve paneller kullanılmaktadır. Ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerinin üstesinden gelen yanmaz ve uygulaması kolay ürünlerdir. Stüdyo ve müzik odası gibi akustik mekanlarda sıklıkla kullanılırlar.

 {gallery}ses-yalitim-malzemeleri-2{/gallery}

SES YALITIM MALZEMELERİ - SES KESİCİ MALZEMELERİ - AKUSTİK YALITIM MALZEMELERİ

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.