Sunday June 25, 2017
Register

Stüdyo Reji Ve Kayıt Odası Ses Yalıtımı; Firmamız Stüdyo Reji Ve Kayıt Odası Ses Yalıtım Uygulaması Yapmaktadır. DBA: İnsan kulağının en çok hassas olduğu orta ve yüksek frekansların özellikle vurgulandığı bir ses değerlendirmesi birimidir. Gürültü azaltılması veya kontrolünde çok kullanılan dBA birimi, ses yüksekliğinin subjektif değerlendirmesi ile de ilişkilidir.

reji odası ses yalıtımı

REJİ KAYIT ODASI SES YALITIMI
Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevliler çalışır. Reji odasında çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak için, reji odası ses yalıtım uygulamaları yapmaktayız.

{gallery}reji{/gallery}

STÜDYO TELEVİZYOK REJİ ODASI AKUSTİK SES DÜZENLEME
Reji odasının önemi büyüktür. Bu mekanda ses izolasyonu ve ses yalıtımı yaptırılması son zamanlarda önem kazanmıştır. Reji odalarında akustik ses düzenleme eko ve yankı engelleme uygulamalarıyla birlikte ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz.

{gallery}reji-1{/gallery}

REJİ ODALARINDA SES İZOLASYONU - REJİ ODASI SES YALITIMI UYGULAMALARI - SES YALITIMI HİZMETLERİ

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.