Sunday June 25, 2017
Register

ses yalıtımı

Neler Yapıyoruz ?

Aksa akustik olarak Türkiye genelinde bir çok kurum ve işletmeye malzeme desteğinin yanı sıra uygulama hizmeti sağlamaktayız. Ses yalıtımı ve izolasyonu sektöründe yer alan firmamız bir çok akustik projede yer almış almayada devam etmektedir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak "sadece ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.

{gallery}aksa{/gallery}

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle problemlerinizi ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde tecrübeli olan teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Problem, istek ve şikayetlerinize göre çözüm üretmek en önemli noktadır. Daha sonra eğer gerekliyse mekanın fotoğrafları veya canlı keşif üzerinden size çözüm üretilir. Bir kaç gün içinde işlemi onayladığınız takdirde ekibimiz uygulamaya başlayacaktır. 

Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Örnek olarak bir stüdyonuz var içeride çok fazla ses sorunu yaşıyorsunuz. (eko,yankı,ses karışıklığı vb.) Bunun için size malzeme gönderilebilir veya teknik ekibimiz tüm uygulamaları yapıp mekanı teslim edebilir. Akustik problemlerin dışında güçlü sesleri kesmeye, engellemeye yönelik uygulamalarda yapmaktayız.

{gallery}ses{/gallery}

Yine örnek olarak komşu duvarınızdan yan dairenize yüksek ses gidiyor ise duvarlarınıza ses kesici yalıtım malzemeleri uygulanır üzerine alçıpan kaplanıp boyaya hazır halde bırakılır. Zeminden ve tavandan giden titreşimli veya normal sesler içinde farklı uygulamalarımız mevcut detayları web sitemizde anlattık inceleyebilirsiniz.

Ödeme Şekli Nedir ?

Öncelikle malzeme alacak iseniz telefon veya ofisimize gelip alacağınız ürün ve miktarı belirlenir. Daha sonra ödemeniz gerçekleştiğinde genel ürünlerde 3 iş günü içinde malzemeniz kargo veya ambar yolu ile size teslim edilir.

 

RECTİEL
RECTİCEL GROUP

1967  Ricomex adı ile hızlı tüketim sektöründe hizmet vermek için Yunanistan’da kuruldu.
1978  Sünger üretim fabrikası kuruldu. Hizmet alanlarına yatak süngerleri ve ses yalıtımı eklendi.
1985  İnşaat ve endüstriyel akustik ürünleri üretimi için yeni bir fabrika kuruldu.
1995  Fabrika alanı 12.000 m² genişliğine ulaştı.
1999  Türkiye pazarında otomotiv ve inşaat sektörüne hizmet verilmeye başlandı.
2002 Belçikalı sünger üreticisi Recticel grup ile %50 ortaklık kuruldu. Firma Türkiyede Teknofoam adı altında hizmete başladı.
2004  Recticel, otomotiv ve teknik süngerler gruplarında faaliyetine 4.000 m² kapalı alanda İstanbul’un Kartal ilçesinde başladı.
2005  ISO 9001 belgesi alındı. Emprenye üretim hattı kuruldu.
2006   TS:16949 belgesi alındı.
2009  Makine parkuru genişletilerek 3 boyutlu thermoform ürünler üretilmeye başlandı.
2011   Teknofoam %100 Recticel Group’a katıldı.
2012  Teknofoam 7.500 m² kapalı olmak üzere, toplam 10.000 m² alanda Orhanlı-İstanbul’daki yeni fabrikasına taşındı.
2013 Recticel Türkiye’de ses yalıtım pazarının öncü firmalardan birisi olan AKSA GROUP ürün pazarlama, dağıtımı, reklam, uygulama alanlarında çözüm ortağıyız.%100 Recticel %100 TEKNOFOAM FİRMASI

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.