Sunday June 25, 2017
Register

Müzik Stüdyosu ses yalıtım sistemleri sinema, çağrı merkezi gibi yerlere nazaran daha yoğun ve yüksek ses olan yerlerde uygulanan sistemlerdir. Bu tarz yerlerin başında ses kayıt odaları, müzik odaları, radyo program odaları, müzik eğitimleri verilen yerler gelmektedir. Bu tarz mekanlarda çevre ses kirliliğini ve insanlara ulaşabilecek olası gürültüyü önlemek için ses yalıtımı mutlaka yapılmalıdır.

müzik odası ses yalıtımı 

MÜZİK ODASI SES YALITIMI
Müzik odalarının ses yalıtımında dikkat edilmesi gereken hususların başında içerideki yüksek sesin dışarıya verilmemesi gerekir. Fakat bu yatılım uygulanırken dış sesin içeri gelmemesi de önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden tüm yalıtımı profesyonel şekilde keşif yapabilecek uzman ekimizle size hizmet sunmaktan gurur duyarız. Müzik odası ses yalıtım sitemleri ile alakalı detaylı bilgi almak ve keşif talebi için bize ulaşabilirsiniz.

{gallery}muzik-odasi{/gallery}

MÜZİK KAYIT STÜDYOSU
Müzik odalarında akustik seslerin düzenli olması çok önemlidir. Ayrı yüksek ses çıkabilecek bir ortam olduğu için ve dışardan herhangi bir sesin içeriye girmesi sıkıntı doğuracağı için müzik odası ses izolasyonu uygulamaları yapılmaktadır. Müzik odaları, dış ortam sesinin sıfır düzeyinde olmasını gerektiren mekanlardır. En ufak bir gürültü dahi hatalara neden olabilmektedir. Müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak için malzeme seçimi son derece önemlidir.

{gallery}muzik-odasi-1{/gallery}

MÜZİK ODASI SES YALITIMI - MÜZİK SES KAYIT STÜDYOSU AKUSTİK DÜZENLEME - AKUSTİK YALITIM

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.