Sunday June 25, 2017
Register

Ofis Masa Seperatör; Çağrı Merkezilerinde Karışık Seslere Son. Call Center Çağrı Merkezi Masaları Masa Üstü Masa Seperasyon Bölücü Paneller. Çağrı merkezi (call center), ofis gibi mekanlarda çalışanların konuşmalarının yankılanmaması, ses karışıklığından yine çalışanların birbirinden rahatsız olmasını engelleyen masa seperasyonu panelleri mevcuttur.

masa seperasyonu

CALL CENTER MASA SEPERATÖRLERİ

Masa Seperasyonu Akustik Masa Arası Seperasyonları Hızlı Montaj imkanı sağlayarak zamandan Kazanma dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak, çağrı merkezi masası  için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir.

 {gallery}seperasyon{/gallery}

ÇAĞRI MERKEZİ MASA SEPERATÖRÜ

Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar. Masa seperatörleri temel anlamda masalar arası bölücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.

 {gallery}seperator{/gallery}

ÇAĞRI MERKEZİ SEPERETÖRLERİ  - MASA SEPERASYON PANELLERİ - MASA PANELLERİ - SES YALITIMLI MASA PANELLERİ

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.