Sunday June 25, 2017
Register

Ses kayıt odası ses yalıtımı; mimari akustik, psikoakustik, elektroakustik ve teknolojinin etkileimini bünyesinde bulunduran ses prodüksiyonu mekanlarıdır. Gelimi ülkelerde, sözü geçen etkileimi oluturan her adım, ses kayıt stüdyosunun niteliini hemen hemen aynı oranda etkiler.

kayıt odası ses yalıtımı

SES KAYIT STÜDYOSU YALITIMI
Örneğin, kayıt esnasında kullanılacak olan ekipmanların teknolojik ve teknik özellikleri, kaydedilen sesin dinlendii elektroakustik stüdyo monitörleri ve stüdyo ana hacimlerinin (kontrol odası, performans odası, izolasyon kabinleri) akustik nitelikleri kadar önemlidir ve ses kayıt stüdyolarının ‘baarılı’ olarak nitelendirilebilmesi için bu adımların her birinin zincirin kuvvetli halkaları olmaları gerekir.

{gallery}ses-kayit-studyosu-yalitimi{/gallery}

KAYIT ODASI SES İZOLASYONU
Kayıt Odaları ve Ses Kayıt Stüdyolarında akustik ses düzenlenmesi önemlidir.Ses düzenlenmesi çerçevesinde yankı ve eko engelleme sağlıyan akustik süngerler ses emici özellikleriyle mekanlarınızda ses yalıtımı sağlamaktadır.Akustik süngerler yanmaz özelliktedir. Örnek olarak yanmaz piramit sünger ses kayıt odalarınızda eko ve yankıyı engelleyip ses emilimi sağlayacaktır.

{gallery}ses-kayit-studyosu-yalitimi-1{/gallery}

SES KAYIT ODASI YALITIMI - KAYIT ODASI SES İZOLASYONU - SES KAYIT STÜDYOSU YALITIMI

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.