Sunday June 25, 2017
Register

Akustik Ses Yalıtımlı Pencere sistemlerinin bir çok kullanım alanı bulunmakta. Geniş ofislerde ara bölme sistemlerinde kullanılabileceği gibi müzik stüdyolarında da tercih edilir. Yapı itibari ile akustik pencereler dışarıdan gelen sesi izole ederek iç ortalama geçmesini engellemektedir.
akustik ses yalıtımlı pencere

AKUSTİK SES YALITIMLI PENCERE

Bu sistem sadece özel işyerleri veya evlerde değil devlet daireleri ve kamu kuruluşlarında da tercih edilmektedir. Özellikle Emniyet müdürlükleri ve askeri birimler veri güvenliği açısından ses dağılımını kontrol altına almak için akustik pencere sistemlerini tercih edebilmektedirler.
{gallery}pencere-1{/gallery}

STÜDYO SES YALITIM PENCERELERİ

Bu sistem işyerleri sinema salonları gibi ortamlarda kullanılabileceği gibi dışarıdan gürültü alan evlerde de tercih edilebilir. Otoban kenarları veya şehir içi trafiği yoğun olan bölgelerde bulunan mekanlar da akustik pencere kullanımını tercih eden yerler arasındadır.

{gallery}pencere-2{/gallery}

AKUSTİK PENCERE - AKUSTİK CAM - SES KONTROL CAMLARI - SES GEÇİRMEZ PENCERE - SES GEÇİRMEYEN CAM

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.