Sunday June 25, 2017
Register

Akustik kapı sistemleri özellikle ses yoğun mekanlarda tercih edilmektedir. Sinema salonları, müzik odaları, radyo yayın odaları gibi ses sistemlerinin yüksek performansta çalıştığı mekanlarda tercih edilir.Akustik kapı aynı zamanda dekoratif bir etken olarak da kullanılmakta. Akustik panellerle görseli düzenlenmiş bir ortama akustik kapı ile farklı bir dekor katılabilir.

akustik kapı

Ses Geçirmeyen Kapı
Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır.Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Kullanım Alanları : Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simultane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları.Yalıtımlı Ürünlerimiz Yüksek Verimli İthal ürünlerdir.

{gallery}akustik-kapi{/gallery}

Ses İzolasyonlu Kapı
Ses yalıtımı yapılan mekânlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, ses yalıtım kapısı üretmekteyiz. Toplantı odası, sinema salonları, fabrika gibi bir çok mekanda ses izolasyonlu kapı kullanabilirsiniz. Kapıların iki yüzüde akustik olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel,diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak da üretilebilmektedir.Kapıların altınada ses yalıtımını artırmak amacıyla giyotin kullanılmaktadır.

 {gallery}akustik-kapi-1{/gallery}

SES GEÇİRMEYEN KAPI - AKUSTİK KAPI - SES YALITIMLI KAPI - SES İZOLASYONLU KAPILAR

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.