Sunday June 25, 2017
Register

Akustik Panel yoğunlukla duvarlardaki ses yalıtım sistemlerinde kullanılan hem ses emici ve yalıtım maddesi olup aynı zamanda da dekoratif bir özellik taşımaktadır. Akustik Duvar panelleri yoğunlukla sinemalar toplantı salonları ve çağrı merkezlerinde kullanılmakta olup dekoratif özelliğini kumaş kaplı modellerinde daha net görebilirsiniz.

akustik kumaş panel

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK DUVAR PANELLERİ

Kumaş Kaplı Akustik Panel : Ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki cam yünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir. Akustik Duvar Kaplama Panelleri , istenildiğinde yerinden sökülerek, farklı bir alana da monte edilebilmektedir.

 {gallery}kumas-kapli-duvar-panelleri{/gallery}

AHŞAP AKUSTİK DUVAR PANELLERİ

Akustik Kaplama ; Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.

 {gallery}ahsap-duvar-paneller{/gallery}

AKUSTİK PANEL - AKUSTİK DUVAR PANELLERİ - SES YALITIM PANELLERİ - KUMAŞ VE AHŞAP DUVAR PANELİ

İLETİŞİM

AKSA AKUSTİK SES YALITIMI
MERKEZ Şube . KAVACIK HAVUZBAŞI CAD NO 6 /A BEYKOZ
ŞUBE :Ahmet Yesevi Mah Zümrüt  SK.NO 33
Sultanbeyli İSTANBUL
TEL : 0216693 15 25 - 26 Pbx
CEP : 0542 667 81 17 - SAVAŞ AYDIN
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAKKIMIZDA

Aksa Akustik Mimarlık İç Ve Dış Tic. Ltd.Şti. Biz Aksa Akustik olarak Önceliğimiz,  Kalite Ve müşteri memnuniyetini güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.